ÇOMÜ Halkla İlişkiler Topluluğu’ndan 6 Günde 6 Farklı Program

ÇOMÜ Halkla İlişkiler Topluluğu’ndan 6 Günde 6 Farklı Program
21 Nisan 2009

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Halkla İlişkiler Topluluğu, halka yönelik yoğun etkinliklerini sürdürüyor. Geçtiğimiz hafta sonunda halka yönelik Çanakkale Merkezinde “Kalp Sağlığı Konferansı” ve Edremit Körfezi’nde temaslarda bulunan Halkla İlişkiler Topluluğu bu haftada çok sayıda etkinlik düzenleyecek.

Buna göre;
ÇOCUK YUVASI ZİYARETİ : Topluluk, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayrarım nedeniyle 21 Nisan 2009 Salı günü, saat 16.00’da yönetim kurulu ve üyeleriyle Hüseyin Özcan Çocuk Yuvasını ziyaret edecek ve buradaki çocuklarla bir program gerçekleştirecek.

KIZ YETİŞTİRME YURDUNDA FİLM GÖSTERİMİ : Topluluk 22 Nisan 2009 Çarşamba günü, saat 19.30’da Mustafa Demircioğlu Kız Yetiştirme Yurdu’nda, yurt öğrencileriyle birlikte “Mustafa” filmini izleyecek.

UMURBEY HAYRINA DESTEK : Topluluk 23 Nisan 2009 Perşembe günü, Lapseki İlçesine bağlı Umurbey Beldesinde düzenlenecek Lapseki Hayrına katılarak burada düzenlenen organizasyona katkı sunacak.

KEPEZ BELEDİYE BAŞKANIYLA ÜNİVERSİTE KONUŞULACAK : 24 Nisan 2009 Cuma günü Kepez Belediye Başkanı ile saat 14.00’da Başkanlık Makamında toplantı düzenlenecek. Toplantıda üniversite anlatılacak ve üniversitenin Çanakkale ve Kepez için önemine dikkat çekilecek.

ANZAC TÖRENLERİNE KATILIM : Halkla İlişkiler Topluluğu 25 Nisan 2009 tarihinde Anzac Koyunda, Şafak Törenlerine katılacak.

KUMKALE ŞEHİTLERİNİ ANMA PROGRAMINA TAM DESTEK : Halkla İlişkiler Topluluğu, Üniversitemizin de katkılarıyla 25 Nisan 2009 tarihinde Kumkale Beldesinde düzenlenecek Kumkale Şehitleri Anma Programına tam katılım sağlayacak ve organizasyonunu sağlıklı yürümesi için Belediye ve Katkı sunanlara destek verecek.

[Haber Kaynağı: ÇOMÜ]

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir