ÇOMÜ Halkla İlişkiler Topluluğu'ndan Huzurevi Ziyareti

ÇOMÜ Halkla İlişkiler Topluluğu'ndan Huzurevi Ziyareti
19 Mayıs 2009

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Halkla İlişkiler Topluluğu üyeleri 19 Mayıs Atatürk?ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı nedeniyle Huzurevini ziyaret etti.

Sabah 18 Mart stadyumunda düzenlenen törenleri izledikten sonra Topluluk Başkanı Gökhan Bayram ile birlikte ÇAKADER Daniş Acar Huzuevi?ni ziyaret eden Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Halkla İlişkiler Topluluğu üyeleri burada yaşlıların ellerini öpüp bir süre sohbet etti. ÇOMÜ Halkla İlişkiler Topluluğu Akademik Danışmanı Gökhan Bayram, oluşturdukları kulübün çeşitli bölümlerden oluşan öğrencilerden halka yönelik etkinlikler yapan bir kulüp olduğunu belirterek, ?Bugün 19 Mayıs Atatürk?ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı. Bizler de bu sebeple biraz daha farklı bir şey yapalım istedik. Hep gençlerin ve gençliğin konuşulduğu bu günde, aslında gençliğin sadece yaştan ibaret bir şey olmadığı bir gerçek. Önemli olan ruhun genç olması. Biz bunu vurgulamak istiyoruz. Bu anlamda da huzurevinde kalan sakinleri gençler olarak ziyaret etmek istedik. Bu ziyaretimizde yaşlılarımıza yaşları ne olursa olsun, kendilerini genç hissediyorlarsa zaten genç olduklarını hissettirmeye çalışacağız? dedi.

30 kişiden oluşan grup üyelerinin kendilerini ziyaret etmelerinden büyük mutluluk duyduklarını belirten huzurevi sakinleri ise öğrencilerin sık sık kendilerini ziyaret ettiklerini belirterek kendilerine teşekkür ettiler.

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir