Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
ÇOMÜ Halkla İlişkiler Topluluğu’ndan Kız Yetiştirme Yurduna Kitap Bağışı

ÇOMÜ Halkla İlişkiler Topluluğu’ndan Kız Yetiştirme Yurduna Kitap Bağışı

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Halkla İlişkiler Topluluğu, Mustafa Demircioğlu Kız Yetiştirme Yurdu’na kitap bağışında bulundu.

Yurt Müdürü Nafiz Akyürek ve yurt yöneticileri tarafından karşılanan topluluk üyeleri yurtla ilgili detaylı bilgiler aldı. Ziyarette bir konuşma yapan topluluk Akademik Danışmanı Gökhan Bayram topluluğun düzenlediği etkinliklerden bahsederek önümüzdeki günlerde kız yetiştirme yurduyla birlikte film gösterimleri, eğitim çalışmaları ve şiir gecesi düzenlemek istediklerini aktardı. Topluluk Başkanı Mesut Çevik ise Üniversiteyi halka tanıtmayı ve bir taşın üstüne bir taş koymayı amaç edindiklerini kaydetti. Topluluk Fahri Başkanı Semih Özmucur ise bugüne kadar çok sayıda kütüphane kurduklarını, kadınlara, gençlere ve çocuklara yönelik önemli organizasyonlara imza attıklarını kaydetti. Topluluk üyeleri daha sonra beraberinde getirdiği 200’e yakın kitabı yurt müdürüne ve ziyaret esnasında tanıştıkları kız öğrencilere armağan etti.

Ziyaret sırasında Kız Yetiştirme Yurdu’ndaki kızlarla bir araya gelen üniversiteliler ortak ne gibi etkinlikler yapabileceklerini de konuştular.

İHA

Filtreler:

Yorumunuz