ÇOMÜ Halkla İlişkiler Topluluğu’ndan Kız Yetiştirme Yurduna Kitap Bağışı

23 Şubat 2009

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Halkla İlişkiler Topluluğu, Mustafa Demircioğlu Kız Yetiştirme Yurdu’na kitap bağışında bulundu.

Yurt Müdürü Nafiz Akyürek ve yurt yöneticileri tarafından karşılanan topluluk üyeleri yurtla ilgili detaylı bilgiler aldı. Ziyarette bir konuşma yapan topluluk Akademik Danışmanı Gökhan Bayram topluluğun düzenlediği etkinliklerden bahsederek önümüzdeki günlerde kız yetiştirme yurduyla birlikte film gösterimleri, eğitim çalışmaları ve şiir gecesi düzenlemek istediklerini aktardı. Topluluk Başkanı Mesut Çevik ise Üniversiteyi halka tanıtmayı ve bir taşın üstüne bir taş koymayı amaç edindiklerini kaydetti. Topluluk Fahri Başkanı Semih Özmucur ise bugüne kadar çok sayıda kütüphane kurduklarını, kadınlara, gençlere ve çocuklara yönelik önemli organizasyonlara imza attıklarını kaydetti. Topluluk üyeleri daha sonra beraberinde getirdiği 200’e yakın kitabı yurt müdürüne ve ziyaret esnasında tanıştıkları kız öğrencilere armağan etti.

Ziyaret sırasında Kız Yetiştirme Yurdu’ndaki kızlarla bir araya gelen üniversiteliler ortak ne gibi etkinlikler yapabileceklerini de konuştular.

İHA

Yorumlar...
 • canan
  13/01/2011 10:34

  1996 yılından 2001 yılının haziran ayına kadar o yurtta kaldım ablam nesrinle beraberdik 10 yaşından 15 yaşıma kadar tanıyan hatırlayan arkadaşlar olursa sevgilerimi gönderiyorum kendinize iyi bakın:)

 • Gökhan
  14/12/2009 01:13

  ArkadaşLar bende o yurtta Kaldım Ve o yurtta Büyüdüm ama eski ArkadaşLarımı Cok özledim eskiden erkekLer orda 12 Yaşına Kadar Kalır 12 yaşından Sonra erkek Yurduna GecerLerdi Bende 12 yaşımı Doldurdum erkek Yurduna Gectim Ve yurttan cıktım yaşım 19 oLdu Eski arkadaşLarımı Cok özledim Bir Telefon Bir resim BiLe buLamıayorum Yardım edin Lütfen ...

 • fatma
  16/04/2009 09:43

  benimde çocukluğum orda geçti oradaki tüm arkadaşlarımı çok özledim arıyorum arkadaşlarımı fakat bulamıyorum umarım bu yazımı tanıdığım biri okurda bana ulaşır

 • aslan
  20/03/2009 11:51

  benim çocukluğum orda geçti deprem zamanı çok özledim orayı

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir