ÇOMÜ Hastanesine “Kalebodur” Desteği

ÇOMÜ Hastanesine “Kalebodur” Desteği
06 Mayıs 2014

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Murat Coşar ve hastane yönetimi tarafından, “Sizi yaşamda iz bırakmaya davet ediyoruz” temalı çağrısına cevap veren Dr. İbrahim Bodur’a, Çanakkale’nin Çan ilçesinde Kale Porselen Tesisleri açılışı için düzenlenen akşam yemeğinde plaket takdim edildi.

“Kainatta en önemli varlık insandır. İnsanın varlığı için önce sağlıklı olması, sürdürmesi için de bilgili ve eğitimli olması gerekir.” sözünü ilke edinen Bodur, “Ülkemizin ve yöremizin gelişmesine değer katacak Onsekiz Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine destek olmayı sosyal sorumluluğumuzun bir gereği olarak görüyoruz” dedi. Bu amaçla;
“Kadın Doğum Çocuk Acil Birimi” için; Dr. İbrahim Bodur adına 450.000 TL,
“Çocuk Yoğun Bakım Birimi” için; Zeynep Bodur Okyay ve Osman Okyay olarak, Dr. Ekrem Okyay anısına 500.000 TL bağış yapılmasına karar verildiği bildirildi.

“Sağlık insanlar için çok önemli, bugüne kadar aldığım plaketlerin içinde bu en anlamlısı. Yapmış olduğunuz hizmetlerinizde başarılar diliyorum ve asıl ben size teşekkür ediyorum.” diyerek kısa bir konuşma yapan Bodur, üzerinde 950.000 TL yazan sembolik çeki, hastane başhekimi Prof. Dr. Murat Coşar’a takdim etti.

[comu.edu.tr]

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir