Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
ÇOMÜ İzmir Fuarı’nda Tanıtıldı

ÇOMÜ İzmir Fuarı’nda Tanıtıldı

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, onur konuğu il olarak belirlenen 78. İzmir Enternasyonal Fuarı?nda en iyi şekilde tanıtıldı.

ÇOMÜ’nün, fuarda Çanakkale’ye ayrılan HOL 1A bölümündeki standı, açılışın ardından yoğun ilgi gördü. ÇOMÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Varol Tok’un hazırlıklarını bizzat takip edip koordinasyonunda bulunduğu, Basın ve Halkla İlişkiler Birimi Yetkililerinden Doç. Dr. Sibel Hayretdağ ve Oya Tokgöz’ün yürütücülüğünde hazırlanan standda ÇOMÜ etkin bir şekilde tanıtıldı. Öğretim Elemanlarından Prof. Dr. Selahattin Yılmaz, Yrd. Doç. Dr. Arzu Tuna Malak ve Öğretim Görevlisi Zeynep Yılmaz da standda özellikle akademik konularda ziyaretçilere fuar süresince bilgi aktardı. Sunumunu Okutman Gökhan Bayram?ın yaptığı tanıtımda ÇOMÜ öğrencilerinden Gökçe Güzel ve Emrah Gündüz de katkı sundu. Standda üniversiteye ait materyaller büyük ilgi görürken, katılımcılara çeşitli promosyon ürünler de armağan edildi. Kurulan bir Televizyon ile ÇOMÜ’nün tanıtım filminin de gösterildiği standa ÇOMÜ mezunları ve özellikle yeni kazanan öğrenciler en yoğun ilgiyi gösterdi.
ÇOMÜ 78. İzmir Enternasyonal Fuarı’nda sadece stand açmakla kalmadı. Kültürel ve sanatsal etkinliklerle de fuara etkin katkı sunan ÇOMÜ hemen hemen her gün birkaç etkinliğe imza attı. ÇOMÜ Güzel Sanatlar Fakültesi Öğretim Görevlileri Şahine Hatipoğlu, Zerrin Güzel, Buket Demir ve Yonca Yüksel fuarın sanatsal canlılığına anlamlı katkılar sundu. Drama Topluluğu başta olmak üzere Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nün başarılı öğrencileri sahneledikleri “Troia Önünde Atlar” isimli oyunlarıyla fuarı ziyaret edenlerin ilgisini ve takdirini topladı.

Öte yandan Eğitim Fakültesi Müzik Eğitimi Ana Bilim Dalı öğrencileri de fuarın açılışında ve fuar boyunca klasik müzik dinletisi gerçekleştirdi. Fuarda Öğretim Görevlisi Mete Gökçe’nin şefliğindeki ödüllü Müzik Eğitimi Anabilim Dalı Polifonik Korosu da 2 gün boyunca enfes bir dinleti gerçekleştirdi. Okutman Deniz Ünver’in yurtdışında da üniversiteyi başarıyla temsil eden folklor ekibi ve Halk Oyunları Topluluğu izleyenleri büyüledi. Kültürel ve sanatsal birçok etkinliğe imza atan ÇOMÜ mensupları, öğrencileri ve ekipler fuarda gösterdikleri performans nedeniyle takdir toplarken, fuara kattıkları renk nedeniyle de geniş bir kesimin beğenisini topladı. ÇOMÜ standı 6 Eylül 2009 tarihine kadar açık kalacak.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir