Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
ÇOMÜ Öğrencilerinden Depremzedelere Bir Kamyon Yardım

ÇOMÜ Öğrencilerinden Depremzedelere Bir Kamyon Yardım

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Gelibolu Piri Reis Meslek Yüksek Okulu öğrencileri Elazığ depremzedelerine yardım topladı.

Piri Reis Meslek Yüksek Okulu Denizcilik ve Liman İşletmeciliği bölümü 2. sınıf öğrencileri tarafından başlatılan yardım kampanyasında depremden zarar gören vatandaşlara gönderilmek üzere bir kamyon dolusu giyecek ve kuru gıda toplandı. Yardım kampanyası düzenleyen öğrenciler adına konuşan Gizem Çam (20) Elazığ?da bir süre önce olan depremde zarar gören vatandaşların acılarını paylaşmak ve onların bir miktarda olsa ihtiyaçlarını gidermek için böyle bir yardım kampanyası düzenlediklerin belirterek, ?Ben ve öğrenci arkadaşlarım 3 gün içerisinde bir kamyon dolusu çeşitli eşya ve kuru gıdalardan oluşan yardım topladık. Bize bu kampanyada destek olan herkese teşekkür ediyoruz. Biz bu topladıklarımızı Kaymakamlığa teslim ettik. Kaymakamlıkta bu yardımı depremzedelere ulaştıracak? dedi.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir