Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
ÇOMÜ Özel Eğitim Topluluğu’ndan Destek Kampanyası

ÇOMÜ Özel Eğitim Topluluğu’ndan Destek Kampanyası

Topluluk amacı engellilerin eğitimini kolaylaştırmak, eğitimlerine yardımcı olmak olan Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Özel Eğitim Topluluğu 1- 14 Kasım tarihleri arasında Bitlis Yamaç Köyü İlköğretim Okuluna DESTEK kampanyası düzenliyor.

Kampanyaya Nasıl Destek Olabilirsiniz?

Kalem, defter, silgi, el işi kâğıtları, hikaye kitapları, gıda boyaları, fon kartonları, sulu, kuru, pastel boyalar ve her türlü okul ihtiyaçları özellikle ana sınıfı için: En azından bir tane selpak mendil!!! Yardım etmek isteyenler: ÇOMÜ Anafartalar Yerleşkesi Eğitim Fakültesi A blok / AZ-007 numaralı odadan ya da C blok altındaki Özel Eğitim Topluluğu standından bilgi alabilirler.


İletişim Bilgileri

 • Topluluğun internet adresi: http://www.ozet-comu.tr.gg/
 • E-posta adresi: [email protected]
 • Öte yandan ÇOMÜ Özel Eğitim Topluluğu 23 Ekim 2008 Perşembe günü, Süleyman Demirel Konferans Salonu?nda, Çanakkale halkının ve üniversite öğrencilerinin katılımı ile ‘Çocuk ve Umut’ konulu bir şiir dinletisi düzenledi. Gecede konuşan topluluk başkanı Mustafa ÖZTÜRK Çanakkale halkından kitap kampanyasına ilgi göstermelerini istedi.

  Filtreler:

  Yorumlar

  Henüz yorum yok...

  Sizin yorumunuz...

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir