Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
ÇOMÜ Satranç Topluluğu, Türkiye Üniversiteler Arası Satranç Şampiyonasında İkinci Oldu

ÇOMÜ Satranç Topluluğu, Türkiye Üniversiteler Arası Satranç Şampiyonasında İkinci Oldu

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Satranç Topluluğu, 37 Üniversite ve 200 sporcunun katıldığı Türkiye Üniversiteler Arası Satranç Şampiyonasında ikinci oldu.

8-12 Nisan 2009 tarihleri arasında İstanbul Kültür Üniversitesinde gerçekleşen, 37 Üniversite ve 200 sporcunun katıldığı turnuvaya, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi 4 bayan ve 4 erkek oyuncu ile katıldı.

ÇOMÜ Satranç Topluluğu Akademik Danışmanı Araş. Gör. Yasemin Kaçar liderliğinde, Erkek Sporcularda Rıza Baysal, Ümit Muştuoğlu, Doğan Dönmez ve Oğuz Özkeroğlu; Bayan Sporcularda, A. Hazan Kesim, Bahar Uğuzel, Gizem Yılmaz ve Esra Akagündüz satranç turnuvasında mücadele verdiler.

4 gün süren ve 7 tur oynanan karşılaşmalarda sporcular yoğun bir maratona girmiş ve Gizem Yılmaz ve Bahar Uğuzel’in almış oldukları 5’er puanla, toplam 10 puanla Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’ni Türkiye Üniversiteler Arası Şampiyonası İkinciliğine taşımışlardır.

Sporcu arkadaşlarımızı kutluyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

[Haber ve Fotoğraf Kaynağı: comusatranc.com]

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir