Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
ÇOMÜ Senato Toplantısı Yenice’de Yapıldı

ÇOMÜ Senato Toplantısı Yenice’de Yapıldı

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Senato Toplantısı Yenice Meslek Yüksekokulu’nda gerçekleştirildi. Toplantının açılışında konuşan Yenice MYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. Mülayim Güre, senato üyelerini okullarında ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirirken okulla ilgili bilgiler verdi.

ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Sedat Laçiner ise Yenice’ye evsahipliğinden ötürü teşekkür ederek “Yenice’de ki okulumuz bir fakülte kadar geniş. 21 tam zamanlı personeli var. Takviyelerle 30’u geçiyor. 1500’ün üzerinde de öğrencisi var. Bir Meslek Yüksekokulu için büyük bir rakam bu. Bazı fakültelerimizin bile üzerinde büyüklüğe sahip. Bugün burada olduğumuz için mutluyuz. İlçelerde yapacağımız senato toplantılarını kaynaşma vesilesi olarak görüyoruz” dedi.

Toplantının ardından Yenice Belediye Başkanı Veysel Acar, senato onuruna bir öğle yemeği verdi. Yemeğe Yenice Kaymakamı Nevzat Karkacı, Yenice Belediye Başkanı Veysel Acar, Rektör Prof. Dr. Sedat Laçiner ile senato üyeleri katıldılar.

Kaymakam Karkacı, senato üyelerini ilçelerinde ağırlamaktan mutlu olduklarını belirtti. Başkan Acar ise belediye olarak Yenice MYO’nun gelişimi için bugüne dek hep destek olduklarını bundan sonra da her türlü desteği vermeye hazır olduklarını kaydetti.

Rektör Laçiner ise Yenice Belediye Başkanı Veysel Acar’a günün anısına bir hediye takdim etti.

[comu.edu.tr]

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir