ÇOMÜ Tıp Fakültesi İnşaatı Hızla Yükselmeye Devam Ediyor

ÇOMÜ Tıp Fakültesi İnşaatı Hızla Yükselmeye Devam Ediyor
11 Eylül 2013

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Terzioğlu Yerleşkesi’nde yapımına başlanan, 5 bloktan oluşacak ve yaklaşık 50 bin metrekare gibi büyük bir yapıya kavuşacak Tıp Fakültesi Hastane binasının inşaatı hızla devam ediyor.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sedat Laçiner, devam eden Tıp Fakültesi inşaatında Rektör Yrd. Ve Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hüseyin Özdemir, Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Murat Coşar, Yapı İşleri Daire Başkanı İnşaat Yüksek Mühendisi Güven Ünal ve inşaat yetkilileri ile birlikte incelemelerde bulundu.

Devam eden inşaat hakkında bilgisine başvurduğumuz Proje Müdürü Yasin Demirel, öngördükleri sürede inşaatın tamamlanacağını söyledi.

Kameralarımıza açıklama yapan Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hüseyin Özdemir ve Tıp Fakültesi Başhekimi Doç. Dr. Murat Coşar ise inşaat hakkında bilgiler vererek emeği geçenlere teşekkür ettiler.

İnşaatı gezerek inşaatın gidişatı ve proje hakkında yetkililerden bilgiler alan Rektör Laçiner kameralarımıza yaptığı açıklamada yapımı devam eden inşaatın kendilerinde heyecan uyandırdığını belirterek; “15 bin metrekarelik bir binadayız şu anda, diğer dört bloğun tamamlanması ile birlikte bu bölgede 50 bin metrekarenin üzerinde bir hastaneye sahip olacağız” dedi.

[comu.edu.tr]

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir