Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
ÇOMÜ Uygulama Hastanesi Başhekimine Şükran Plaketi

ÇOMÜ Uygulama Hastanesi Başhekimine Şükran Plaketi

Başhekimlik görevinden ayrılan Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sefa Dereköy?e şükran plaketi verildi.

Hastane başhekimliğini yaklaşık 1 yıldır sürdürdüğünü belirten Prof. Dr. Sefa Dereköy “Eskiden sadece poliklinik hizmetleri veren bir hastaneydik. Geldiğimiz noktada akredite olmuş bir hastane olduğumuzu gururla söylemeliyim. Başta rektörümüze, yardımcılarıma ve hastane yönetim kurulumuza içten teşekkürlerimi sunuyorum. Bu görevi bir bayrak yarışı olarak görüyorum. Benden sonra gelecek arkadaşıma gururla görevimi teslim edeceğim” dedi.

Rektör Prof. Dr. Akdemir ise hastane için yoğun çaba sarf ettiklerini belirterek, ?Tıp Fakültesi’ni ve hastaneyi bugüne getirmek için çok çalıştık. Hastanemizin geldiği durum gurur verici. Prof. Dr. Dereköy’ün de bunda büyük emeği var? dedi.

Konuşmaların ardından Rektör Prof. Dr. Ali Akdemir tarafından, Prof. Dr. Dereköy’e şükran plaketi sunuldu. Prof. Dr. Dereköy, bu tarz bir geleneğin olmasının etkileyici ve gurur verici olduğunu aktardı. Toplantı, hastane yönetim kurulu üyelerinin hastane ile ilgili değerlendirmeleriyle devam etti. Öte yandan yeni başhekimin ise önümüzdeki günlerde açıklanacağı belirtildi.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir