ÇOMÜ Ziraat Fakültesi’nden Ayvacık Belediye Başkanı’na Ziyaret

ÇOMÜ Ziraat Fakültesi’nden Ayvacık Belediye Başkanı’na Ziyaret
20 Ekim 2011

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Feyzi Uğur, Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Canan Öztokat Kuzucu, Fakülte Sekreteri Deniz Aydın, Bahçe Bitkileri Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Nilüfer Kaleci, Tarım Ekonomisi Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Sibel Tan’dan oluşan heyetle birlikte Ayvacık Belediye Başkanı Mehmet Ünal Şahin’i belediye hizmet binasında ziyaret ettiler.

Prof. Dr. Feyzi Uğur tarafından fakülteye yaptığı katkılardan dolayı Ayvacık Belediye Başkanı Mehmet Ünal Şahin’e teşekkür plaketi takdim edildi. Burada duygularını ifade eden Başkan Şahin, “Geçtiğimiz dönemlerde de üniversitemizle bir takım kültürel etkinliklerde, sosyal faaliyetlerde ortak çalışmalar yapmıştık. Ortak çalışmalarımız Ayvacık Halkı ile üniversitenin iyi ilişkiler kurmasına neden olmuştur. Öğrencilerimiz bu tür etkinliklerden defalarca memnuniyetlerini belirtmişlerdir. Sayın Dekanımıza ve Ziraat Fakültesi heyetine çok teşekkür ederim” dedi.

2012 Nisan ayında yapılması planlanan “Zeytin Çalıştayı” nın Ayvacık Belediyesi’nin desteği ile düzenlenmesine karar verilen ziyarette çalıştayın hazırlıkları hakkında görüş alışverişinde bulunulurken bu ve benzeri organizasyonlarda belediye ve üniversite olarak ortak hareket etme kararı alındı.

Ziyaretin ardından Ayvacık Belediyesi Kültür Merkezi’nde incelemelerde bulunan heyet incelemenin ardından Ayvacık’tan ayrıldı.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir