Çomü’de Açık Su Dalgıçlığı Eğitim Kursu Açılacak

Çomü’de Açık Su Dalgıçlığı Eğitim Kursu Açılacak
09 Eylül 2008

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nde (ÇOMÜ) SSI (Uluslararası Aletli Dalış Okulları) Disiplininde 1. Seviye Open Water Diver (Açık Su Dalgıçlığı) eğitim kursu açılacak.

6 -17 Ekim 2008 tarihleri arasında gerçekleştirilecek kursun 2 hafta süreceğini belirten üniversite yetkilileri, ?Kursun ilk haftasında hafta içi perşembe ve cuma günleri 18.00 ile 19.30 saatleri arasında Eğitim Fakültesinde teorik eğitim yapılacak. 2. haftada ise hava koşulları elverişli olduğu taktirde Dardanos Kampüsü ile Belediye yüzme havuzunda pratik eğitim yapılacak. Minimum katılım yaşının 16 olarak belirlendiği kursun ücreti ise ücreti iki taksitte alınmak üzere 350 YTL olarak belirlendi. Hasan Sencer Sarı tarafından gerçekleştirilecek kursa katılan her adaya SSI’ın açık su dalgıcı eğitim kitabı, teorik eğitimi hatırlatan 1 DVD ve bir dalış kayıt defteri verilecek. Kurs sonunda başarılı olan adaylarımıza SSI Uluslararası Aletli Dalış Okulları disiplininde eğitim aldığına dair uluslararası geçerlilikte bir cep sertifikası ve duvar diploması verilecek. 10 kişi ile sınırlı kursa kayıt yaptırmak isteyenler gerekli evraklarla birlikte 6 Ekim tarihine kadar Sürekli Eğitim Merkezine (SEM) başvurabilirler? dedi
İHA

[Görsel Kaynak]

Yorumlar...
  • nil
    20/06/2009 14:56

    kursa katılmak istiyorum ama ne yazıkki yeteri kadar detay bulamadım haberinizde.daha fazla detay için siteniz yada irtibat telefonu varsa belirtirseniz sevinirim.iyi çalışmalar.

  • ismail
    21/03/2009 21:44

    slm ben kusunuza katılmak istiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir