ÇOMÜ’de Grafik Animasyon ve Web Tasarım Kursu Açılacak

04 Ekim 2008

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi?nde grafik, animasyon ve web tasarım kursu açılacak.

Üniversite yetkilileri 10 Ekim ile 14 Aralık tarihleri arasında 10 hafta sürecek olan kursun 100 ders saatinden oluşacağını belirterek, ?Grafik, animasyon ve web tasarım kursu hafta sonu cumartesi ve pazar günleri saat 9.00 ile 13.00 arasında yapılacak. Kursa katılacakların daha önceden bir bilgisayar bilgisine sahip olmaları gerekiyor. Hafta sonu Anafartalar Kampüsü, bilgisayar laboratuarlarında yapılacak kursun ücreti ise 475 YTL olarak belirlendi.

Ödemelerde banka hesabına nakit ödemede yüzde 25, kredi kartına tek çekimde yüzde 20 indirim yapılacak. 40 saat sürecek grafik ve animasyon kursunda temel kavramlar, tools (Araçlar) ve menüler anlatılacak. Web kursu ise 20 saat sürecek ve burada web teknolojileri, HTML ve veri tabanları konusunda bilgiler verilecek. Kursa kayıt yaptırmak isteyenler 11 Eylül ile 9 Ekim 2008 tarihleri arasında gerekli evraklar ile Sürekli Eğitim merkezi?ne (SEM) başvurabilirler? dedi.
İHA

[Görsel Kaynak: resimvadisi]

Yorumlar...
  • eda
    29/01/2010 10:00

    merhaba, grafik tasarım kursuna katılmak istiyorum ancak Ç.kale de bulamıyorum yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürler.

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir