ÇOMÜ’de Kişisel Gelişim Semineri Düzenlendi

27 Şubat 2012

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Genç Girişimciler Topluluğu tarafından Troia Kültür Merkezi’nde ücretsiz kişisel gelişim semineri düzenlendi.

Çanakkale merkez ve ilçe meslek yüksekokullarından öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği seminerde konuşan Genç Girişimciler Topluluğu Akademik Danışmanı Öğretim Elemanı Hikmet Yurteri şunları aktardı: “2007 yılından bu yana öğrencilerimizin gelişimine yönelik çalışmalar yapmaktayız. Her bir mensubumuzun mezun olduktan sonra iş arayan değil, çabuk iş bulan, iş kuran olmasını arzu ediyoruz. Bu nedenle sizlerin ders dışı zamanlarınızda gelişimlerinize yönelik etkinlikler organize ediyoruz. Çünkü sizleri, sizlerin geleceğini önemsiyor ve her alanda girişimci olmanızı arzu ediyoruz” dedi. Topluluk Genel Başkanı Kahraman Uzan ise topluluğun genel yapısından ve çalışmalarından bahsetti.

YDS Akademi sponsorluğunda gerçekleştirilen ve Yaşam Koçu-NLP Uzmanı Dr. Füsun Uysal’ın konuşmacı olarak katıldığı seminerde hedef belirleme, kariyere giden yolda yapılması gerekenler, pozitif ve olumlu düşünme konularında bilgiler aktarıldı.

Seminer sonrasında etkinlik sponsoru YDS Akademi, çekiliş sonucu bir öğrenciye ücretsiz İngilizce kursu ve iki öğrenciye de yabancı dil kitabı hediye etti. Seminer sonrası öğrencilere katılım belgesi verildi.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir