Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
ÇOMÜ’de Kök Hücre ve Gen Tedavileri Konferansı Yapıldı

ÇOMÜ’de Kök Hücre ve Gen Tedavileri Konferansı Yapıldı

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Tıp Fakültesi tarafından “Kök Hücrelerinin Günümüz Tıbbında Kullanımı ve Geleceği” konulu bir konferans organize edildi.

Troia Kültür Merkezinde gerçekleşen konferansta, Kök Hücre ve Gen Tedavileri Araştırma ve Uygulama Merkezi Başkanı ve Kocaeli Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Erdal Karaöz konuştu. Kök Hücrelerinin çeşitli tedavi alanlarında kullanımından bahseden Karaöz, önümüzdeki 10 yıl içinde kök hücre ve gen tedavi yöntemlerinin tartışılmayacak derecede önem kazanacağını belirtti. Konferansa Çanakkale Defterdarı Sacide Şakar, ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Ali Akdemir, Fen-Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İhsan Yılmaz, Rektör Danışmanı Prof. Dr. Eyüp Özdemir, Tıp Fakültesi Öğretim Elemanları ve öğrenciler katıldı. Konferansın son bölümü soru cevap şeklinde geçerken, katılımcılar merak ettikleri bir çok konuda aydınlanma fırsatı buldu. Son olarak, Prof. Dr. Erdal Karaöz’e Rektör Danışmanı Prof. Dr. Eyüp Özdemir tarafından teşekkür plaketi sunuldu.
İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir