Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
ÇOMÜ’de Öğrencilere Ağız ve Diş Sağlığı Eğitimi

ÇOMÜ’de Öğrencilere Ağız ve Diş Sağlığı Eğitimi

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığı, Diş Hekimleri Odası ve Lions Kulübü ortaklığı ile üniversite öğrencilerine ağız ve diş sağlığı eğitimi verdi.

Diş Hekimleri Odası ile 2 yıldır ortaklaşa düzenlenen üniversite 1.sınıf öğrencilerine yönelik seminerlerde gençlerde sıklıkla rastlanan ağız sağlığı sorunları ve bu konuda alınması gereken tedbirler anlatıldı.

Üniversite gençleri ile 2 yıldır buluşmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirten Çanakkale Diş Hekimleri Odası Başkanı Diş Hekimi Aşkın Şimşek, ÇOMÜ Sağlık Kültür Spor Dairesi Başkanlığı?na ve organizasyonu birlikte gerçekleştirdikleri Çanakkale Lions Kulübü?ne teşekkür etti. Eğitimde Çanakkale Diş Hekimleri Odası Başkanı Aşkın Şimşek, Yönetim Kurulu Üyeleri Arzu Sezen ve Işık Kılıçer, genç öğrencilerin diş sağlığı sorunlarını dinleyerek sorularını cevapladı.
İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir