Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
ÇOMÜ’de ?Sivil Toplum Kuruluşları Ekonomisi? ile ?Kamu Özel Sektör Ortakları Kursu? Açılacak

ÇOMÜ’de ?Sivil Toplum Kuruluşları Ekonomisi? ile ?Kamu Özel Sektör Ortakları Kursu? Açılacak

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi?nde (ÇOMÜ) ?Sivil Toplum Kuruluşları Ekonomisi? ile ?Kamu Özel Sektör Ortaklıkları? kursu açılacak.

Üniversiteden yapılan açıklamaya göre 11 Ekim?de başlayacak olan kurslara katılmak isteyenler 17 Eylül ile 10 Ekim 2008 tarihleri arasında gerekli belgeler ile birlikte Sürekli Eğitim Merkezi?ne (SEM) başvurarak kayıtlarını yaptırabilecekler. Yrd. Doç. Dr. Mehmet Şahin tarafından Eğitim Fakültesi?nde verilecek kurs 11 Ekim tarihinde başlayacak ve haftada iki saat olarak 24 saatten oluşacak. İki kursun ayrı ayrı fiyatının 120 YTL olarak belirlendiğini belirten yetkililer, “STK çalışanları, gönüllüleri, olumlu ya da olumsuz STK’lara ilgi duyan tüm taraflar ile kamu ve özel sektör çalışanları, yönetici ve yönetici adayları ile üniversite öğrencileri gibi kamu özel sektör ortaklıklarının geleceğinde rol alabilecek bütün taraflar kursumuza katılabilecekler” dedi.
İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir