ÇOMÜ’lü Girişimciler ÇTSO Başkanını Ziyaret Etti

ÇOMÜ’lü Girişimciler ÇTSO Başkanını Ziyaret Etti
21 Nisan 2009

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Genç Girişimciler Topluluğu üyeleri Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) Başkanı İlhami Tezcan’ı ziyaret etti.

Ziyarette bir konuşma yapan ÇOMÜ Genç Girişimciler Topluluğu Genel Başkanı Alper Vuralın, 7-8-9 Mayıs 2009 tarihlerinde Çanakkale’de gerçekleştirmeyi planladıkları, Türkiye’nin önde gelen işadamları, CEO’ları ve birçok üniversiteden öğrencilerin katılacağı Ulusal Üniversiteli Girişimciler ve Yöneticiler Zirvesi’nden bahsederek, “Ticaret ve Sanayi Odamız üniversitemizle hep sıkı işbirliği içerisinde çalışıyor. Biz öğrenciler olarak üniversite sanayi kaynaşmasından dolayı çok mutluyuz. Gerçekleştireceğimiz zirvede ticaret ve sanayi odamızı temsilen konuşmacı olmanızı arzu ediyoruz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İlhami Tezcan ise üniversiteyle diyalogların çok iyi olduğunu belirterek, ?Özellikle son zamanlarda beraber etkinlikler yapıyoruz. Bir öğrenci topluluğu olarak böyle ulusal bir organizasyon düzenlediğiniz için ben sizleri kutluyorum. Yapacağınız zirve hem Çanakkale’ye, hem üniversiteye fayda sağlayacak. Zirvenize Ticaret ve Sanayi Odası olarak gerekli desteği sunacağız” dedi.

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir