Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
ÇOMÜ’lü Girişimciler Vali Atalık’ı Ziyaret Etti

ÇOMÜ’lü Girişimciler Vali Atalık’ı Ziyaret Etti

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Genç Girişimciler Topluluğu Genel Başkanı Alper Vuralın, Güzel Sanatlar Fakültesi Başkanı Utku Dinçel ve Meslek Yüksekokulu Başkanı Deniz Şahinoğlu ile birlikte Çanakkale Valisi Abdülkadir Atalık’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette bir konuşma yapan Genç Girişimciler Topluluğu Genel Başkanı Alper Vuralın, 7 – 8 – 9 Mayıs 2009 tarihinde Çanakkale’de üst düzey yöneticilerin konuşmacı olarak katılacağı Ulusal Üniversiteli Girişimciler ve Yöneticiler Zirvesi’nde yapacakları çalışmaları anlattı. Vuralın, Türkiye’nin bir çok üniversitesinden öğrencilerin katılacağı girişimcilik zirvesinde açılış konuşması Çanakkale Valisi Abdülkadir Atalık’ın yapmasını arzu ettiklerini belirtti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Çanakkale Valisi Abdülkadir Atalık ise böyle anlamlı bir etkinliğin Çanakkale’de yapılmasının çok önemli olduğunu belirterek, “Bu etkinliğin bir öğrenci topluluğu tarafından organize edilmesinden de ayrıca mutluluk duydum. Girişimcilik zirvesinde konuşma yapacağım” dedi.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir