ÇTB, Olivtech 2014 Zeytin, Zeytinyağı ve Teknolojileri Fuarı’na Katılıyor

09 Nisan 2014

Çanakkale Ticaret Borsası, İzmir’de 10-13 Nisan 2014 tarihleri arasında düzenlenen Türkiye’nin zeytin, zeytinyağı ve teknolojisinin adresi olan tek zeytin ve zeytinyağı fuarı OLIVTECH 2014 – Zeytin, Zeytinyağı ve Teknolojileri Fuarı’na katılacak.

Çanakkale Ticaret Borsası ‘ndan fuarla ilgili yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Bu yıl dördüncüsü düzenlenen ve İzmir Uluslararası Fuar Alanı’nda düzenlenen fuarda 32 m2‘de stant açmaktayız. Standımızda sektör ile ilgili üyelerimizin katolog, broşür, kartvizit gibi tanıtım materyallerini sergilemenin yanı sıra, üyelerimiz ürünlerinden ilimizde marka niteliğinde olan “zeytin ve zeytinyağı” tanıtımları için numuneler alarak standımızda sergilemek arzusundayız.
Fuarda bir yandan üyelerimizin yurtiçi pazar payını arttırmayı amaçlarken bir yandan da yurtdışında yeni pazarlar elde etme olanakları yakalamaları için standımız ve personelimizle hazır bulunacağız.”

Fuar hazırlıkları ile ilgili bilgi veren Çanakkale Ticaret Borsası Başkan Yardımcısı Salamon Halyo da açıklamasında “Fuarcılık, tanıtım, tadım organizasyonları son yıllarda çok önem kazandı. Çok ivme kazandı. Çanakkale’miz de son yıllarda bu konuda çok büyük potansiyel kazandı. Çanakkale’mizin ürünlerine çok büyük ilgi var. Şimdi biz fuarlarda bu ilgiyi, bu talebi ticarete, tanıtıma, yatırıma dönüştürüyoruz” dedi.

Başkan Yardımcısı Halyo; “Fuarın uluslararası özelliğinin olması nedeniyle ürünlerimizi hem tüm Türkiye’de yaşayan tüketicilere hem de yakın coğrafyada bulunan tüketicilerin damak zevkine sunuyoruz. Geçtiğimiz yıllarda çok büyük ilgi gören bölgemizin zeytin ve zeytinyağlarının bu yıl da ilgi göreceğini umuyoruz” dedi.
Ayrıca Başkan Yardımcısı Salamon Halyo; “Sektördeki üyelerimizin fuarı ziyaret etmeleri amacıyla 12 Nisan 2014 Cumartesi günü Ticaret Borsası olarak gidiş-dönüş fuar organizasyonu yapılacağız.”
ifadelerine yer verdi.

Başkan Yardımcısı Halyo son olarak “Fuara katılan, ürün gönderen, katalog broşür ve bilgi materyali gönderen tüm üyelerimize çok teşekkür ediyoruz. Fuarın ilimiz ve üyelerimiz için başarılı ve verimli olmasını temenni ediyoruz.” dedi.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir