ÇTSO Başkanı Bülend Engin Bayramiç’te İşyeri Sahiplerini Ziyaret Etti

22 Haziran 2011

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Bülend Engin, Bayramiç ilçesinde oda üyesi işyeri sahiplerini ziyaret etti.

ÇTSO Başkanı Bülend Engin ve Genel Sekreter Abdurrahim Temiz, Bayramiç’te ilk olarak Hacı İmam Alışveriş Merkezi’nin sahibi Metin Tunç’u, daha sonra da Başaranlar Petrol ve Motorlu Araçlar şirketinin sahibi Salih Başaran’ı ziyaret etti. Daha sonra, Umut Petrol’ün sahiplerinden Ramazan Uygun, Uysal Mandıra’nın sahibi Ercan Uysal, Özçelik Zirai İlaç, Tarım ve Gıda şirketinin ortağı ve Müdürü Reyhan Özçelik ziyaret edildi. Ziyaretler, Hira Nakliye’nin ortağı ve müdürü İsmail Pehlivan, Özel Eray Dershanesi’nin sahibi Muharrem Somalı ve RK Süt Ürünleri’nin sahibi Kadir Tınmaz ile devam etti.

Ziyaretlerde üyelerle sohbet eden ve iş yaşamında karşılaştıkları sorunları, piyasaların durumunu üyelerden dinleyen Bülend Engin, üyelerin ÇTSO’dan beklentileri konusunda görüş alışverişinde bulundu. Sorunların çözümü için Oda adına üzerlerine düşen görevi yapacaklarını söyleyen Engin, Oda’nın Marina ve diğer projelerini de Bayramiçli üyelere anlattı. Bülend Engin, Bayramiç’te Oda üyesi diğer işyerlerini de ziyaret etmeyi sürdüreceğini belirtti.

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir