ÇTSO Burs Başvuruları Başladı

ÇTSO Burs Başvuruları Başladı
25 Eylül 2013

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) burs başvuruları başladı. Öğrenciler 23 Eylül – 21 Ekim 2013 tarihleri arasında burs başvurusunda bulunabilecek.

ÇTSO’dan öğrencilere verilecek burslar hakkında şu açıklamada bulunuldu:

Çeşitli kurumlarda Odamızı temsil eden temsilcilerimizin huzur haklarını Odamıza iadesi ile oluşan kaynakla başlattığımız burs ödemeleri İş Merkezimizin kira gelirlerinin yatırım bedeli düşülmeksizin bu kaynağa aktarılması ile de artarak devam etmektedir.
Çanakkale gençliğinin eğitimine sağlayacağımız destek bizim için ayrı bir önem taşımaktadır. Çünkü başarılı gençlerimize destek olarak, yetişmiş insan gücü kaynağımızı zenginleştirerek gelecek kuşaklara yapmış olduğumuz yatırımın ülkemize yapılmış bir yatırım olduğuna inanıyoruz.
Burs fonumuzu kendini büyüten, geliştiren bir yapıya kavuşturmak, verilen her burs ile burs zincirine bir halka daha katmak ve bu vesile ile bursiyerlerimizi ÇTSO ailesinde devamlı görmek için koşullarımıza eklenen vicdani yükümlülük belgesi örneği, kriterlerimiz ve başvuru formuna Odamızın www.canakkaletso.org.tr adresinden ulaşılabilmektedir.
Başarılı ve maddi desteğe ihtiyacı olan öğrencilerimizin Odamıza başvurmalarında destek olacağınıza inanıyoruz.

Detaylı bilgi ve başvuru formu için: canakkaletso.org.tr/ctso/haberdetay.asp?id=741

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir