ÇTSO Girişimcilik Eğitimleri Yeniden Başlıyor

ÇTSO Girişimcilik Eğitimleri Yeniden Başlıyor
28 Ağustos 2012

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası’nın KOSGEB işbirliği ile sürdürdüğü Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi’nin üçüncü ve dördüncü programları başlıyor.

Girişimcilik eğitimlerinin üçüncüsü, 2 Ekim ? 12 Ekim 2012 tarihleri arasında yapılacak. Dördüncü eğitim programı ise, 15 Ekim – 02 Kasım 2012 tarihlerinde gerçekleştirilecek. Her iki eğitime de 30’ar kişi katılacak ve eğitimler ÇTSO Toplantı Salonu’nda yapılacak.

Eğitime katılmak isteyenlerin 29 Ağustos Çarşamba ile 28 Eylül Cuma günleri arasındaki bir ay boyunca ÇTSO’ya başvuru yapmaları gerekiyor. Eğitimler yasal olarak 30 kişiyi geçemeyeceğinden bu sayının üzerinde başvuru olduğu takdirde, eğitime katılacaklar daha önceki programlarda olduğu gibi noter huzurunda çekilecek kura ile belirlenecek. Eğitim programına başvuranların ÇTSO’ya gelerek yeniden form doldurmaları gerekiyor. ÇTSO’ya başvurular için KOSGEB İrtibat Bürosu Sorumlusu Engin Erdoğan ile (Tel: 217 10 14-116, E-mail: erdogan@canakkaletso.org.tr) irtibata geçilmesi gerekiyor. 70 saat sürecek eğitimleri, başarılı eğitmen Barış Göker veriyor. Girişimcilik kurslarının sonunda katılımcılar uygun bulunurlarsa 30 bin liraya kadar ?hibe kredi? alabilecekler.

[Medya Hedef]

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir