Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
ÇTSO, İnşaatçı Üyelerin Sorunları İçin Toplantı Düzenliyor

ÇTSO, İnşaatçı Üyelerin Sorunları İçin Toplantı Düzenliyor

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası, inşaat meslek grubunda yer alan Oda üyelerinin yaptıkları inşaatlarda enerji temini sırasında karşılaştıkları sorunlar konusunda bir toplantı düzenledi.

İlgili üyelerin ve UEDAŞ Çanakkale İşletme Müdürü Volkan Arpacı’nın katılacağı toplantı, 6 Kasım Salı günü saat 17.00’de ÇTSO Toplantı Salonu’nda yapılacak.

ÇTSO Başkanı Bülend Engin tarafından üyelere gönderilen açıklamada şöyle denildi: “Odamızı ülkemizde ve dünyada meydana gelen değişim ve gelişime paralel olarak daha aktif hale getirmek, gücümüzü aldığımız üyelerimizin daha fazla ticaret yapmalarını, daha fazla üretmelerini sağlamak, rekabet güçlerini artırmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası olarak asli görevimiz üyelerimize ve Çanakkale’ye hizmet ederek kentimizin gelişiminde aktif rol almak, iş dünyasının önünü açmak, mesleki faaliyetleri ile ilgili bilgilendirmek, sorunlarının çözümü için girişimlerde bulunmaktır. Meslek Komitelerimizden gelen tüm tespit ve öneriler gündemimize alınmaktadır. İnşaat meslek grubu üyelerimizin de yaptıkları inşaatlarda enerji temini sırasında karşılaştıkları sorunlar Yönetim Kurulumuz tarafından titizlikle takip edilerek tüm üyelerimiz mevzuat ve uygulama hakkında mail ile bilgilendirilmiş, bize iletilen sorunlar 2012 yılında ortadan kalkmıştır. Konu hakkında karşılıklı görüş alışverişinin de gerekliliği hasıl olduğundan Odamız tarafından bir toplantı organize edilmiştir. İlgili üyelerimizin ve UEDAŞ Çanakkale İşletme Müdürü Sayın Volkan Arpacı’nın katılımı ile 6 Kasım 2012 Salı günü saat 17.00’de Odamızda yapılacak olan toplantıya katılımınız bizleri mutlu edecektir.”

[Medya Hedef]

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir