Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
ÇTSO Üyeleri Automechanika Fuarı’nı Ziyaret Etti

ÇTSO Üyeleri Automechanika Fuarı’nı Ziyaret Etti

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası, Pazar günü üyelerini 10-13 Nisan tarihleri arasında İstanbul Beylikdüzü TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezi’nde düzenlenen Automechanika İstanbul Uluslararası Otomotiv Üretim, Dağıtım ve Tamir Fuarı’na götürdü.

Fuar ziyaretine katılan yaklaşık 40 ÇTSO üyesi, otomotiv üretim, dağıtım, tamir, yedek parça ve sistemler, tamir ve bakım ekipmanları, aksesuarlar ve tuning, servisler ve araç yıkama, IT ve yönetim sistemleri konulu uluslararası ihtisas fuarı olan Automechanika İstanbul’u gezme fırsatını yakaladı.

ÇTSO görevlisi Evren Şahin koordinatörlüğünde, otomotiv yan sanayi ve yedek parça sektöründe yaşanan gelişmeleri ve yeni teknolojileri yakından görme ve firma yetkilileri ile irtibat kurma şansı yakalayan ÇTSO üyeleri, dönüşte Tekirdağ’da toplu halde akşam yemeği yedikten sonra akşam saatlerinde Çanakkale’ye döndüler.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir