Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
ÇTSO Üyelerini Yapı Fuarına Götürdü

ÇTSO Üyelerini Yapı Fuarına Götürdü

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası 7 Mayıs Çarşamba günü üyelerini 06-10 Mayıs tarihleri arasında İstanbul Beylikdüzü TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezi’nde düzenlenen 37. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul 2014 Yapı Fuarı’na götürdü.

Fuar ziyaretine katılan 32 ÇTSO üyesi doğrama, cephe, yalıtım, kimyasal çatı, kaba yapı, ince yapı, kaplamalar, iç kapı ve aksesuarları, elektrik, aydınlatma, otomasyon, asansör, iş makineleri ve el aletleri ve güvenlik sistemleri konulu Yapı Fuarı ? Turkeybuild İstanbul 2014 Yapı Fuarı’nı gezme fırsatını yakaladı.

ÇTSO üyeleri, fuarda Çanakkale’de üretim yapan Kale Grubu ve Akçansa’nın standlarını da ziyaret ettiler. ÇTSO görevlisi Kemal Yücel koordinatörlüğünde, yapı sektöründe yaşanan gelişmeleri ve yeni teknolojileri yakından görme ve firma yetkilileri ile irtibat kurma şansı yakalayan ÇTSO üyeleri, dönüşte Tekirdağ’da toplu halde akşam yemeği yedikten sonra Çanakkale’ye döndüler.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir