ÇTSO Yönetimi Emniyet Müdürü Zoroğlu’nu Ziyaret Etti

11 Ekim 2012

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi, Çanakkale İl Emniyet Müdürlüğü görevine yeni atanan Osman Zoroğlu’nu makamında ziyaret etti.

ÇTSO Başkan Yardımcısı Erdal Akarsu, Yönetim Kurulu Üyeleri Timur Ay, Yücel Aka, Can Algönül, Mehmet Tokgöz, Ersin Kahraman ve Genel Sekreter Sema Sandal, Emniyet Müdürü Osman Zoroğlu’na tek tek kendilerini tanıtarak yeni görevinde başarılar dilediler.

Emniyet Müdürü Osman Zoroğlu ise, Oda yöneticilerine, “ÇTSO olarak Çanakkale’nin gelişmesi için elinizden geleni yapıyorsunuz” dedi. Zoroğlu, Çanakkale’de tatlı-sert bir yönetim sergilemeye çalışacaklarını belirterek, ” Çanakkale’ye faydalı olmak istiyoruz. Kendimizi sizlerden biri olarak görüyoruz. Hiç kimse, hiçbir meslek grubu halkın üzerinde değildir. Arkadaşlarıma, ‘kimseyi üzmeyin, trafik cezası keserken dahi gülümseyerek, kırmadan dökmeden işinizi yapın’ diyorum” dedi. ÇTSO Başkan Yardımcısı Erdal Akarsu da, Çanakkale’nin sakin bir kent olduğunu belirterek, üst düzey bürokratların emekli olduktan sonra Çanakkale’ye gelerek, bu kente yerleştiklerini ifade etti.

[Medya Hedef]

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir