ÇTSO Yönetiminden Yenice ve Çan Ziyaretleri

29 Nisan 2014

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi, Çan ve Yenice belediye başkanları ile kaymakamlarını ziyaret etti ve Çanlı üyeler ile Odanın faaliyetleri hakkında bilgi vermek, sorunlarını dinlemek amacıyla yemekli bir toplantıda bir araya geldi.

ÇTSO yönetiminin ziyaret ve üyelerle toplantı programına Başkan Yardımcısı Mert Mildon, Meclis Başkan Yardımcısı Fahrettin Ersoy, Yönetim Kurulu Üyeleri Güven Barış Yüksel, Selçuk Semizoğlu, Mustafa Kansu, Meclis Üyesi Halil Kaya ve Genel Sekreter Sema Sandal katıldılar.

ÇTSO yönetimi ilk olarak Yenice Belediye Başkanı Veysel Acar’ı ziyaret etti. Belediye Başkanı Acar, ÇTSO Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerini Yenice KazdağGöknar Otel’de karşılayarak, yeni açılan otel hakkında bilgi verdi.

ÇTSO yönetimi bu ziyaretin ardından Yenice Kaymakamı Dede Musa Baştürk’ü ziyaret etti. Kaymakam Baştürk, ÇTSO Kongre Fuar Merkezi’nin çok etkileyici bir bina olduğunu belirterek, önemli bir ihtiyacı yerine getirdiğini ve her etkinliğin artık bu merkezde yapıldığını söyledi. Baştürk, Terzioğlu Vakfı olarak da 14 bloklu kız öğrenci yurdu yapmayı planladıklarını iletti.

Yenice ziyaretlerinin ardından Çan’a geçildi ve Çan Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu ziyaret edildi. ÇTSO Başkan Yardımcısı Mert Mildon,Kuzu’yu belediye başkanı seçilmesinden dolayı tebrik etti ve başarılar diledi. Çan Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu ise, ÇTSO yönetiminin ziyaretinden memnuniyetini dile getirdi ve Çan’da kurulacak olan organize sanayi bölgesi ile ilgili destek istediklerini iletti. ÇTSO Yönetim Kurulu Üyesi Güven Barış Yüksel, OSB konusunda araştırma yaparak kendilerine destek olacaklarını iletti. ÇTSO yönetimi daha sonra Çan Kaymakamı Nurettin Kakillioğlu’numakamında ziyaret etti.

ÇANLI ÜYELERİN SORUNLARI PAYLAŞILDI
Ziyaretlerin ardından Çan KaleseramikHavuzbaşı Sosyal Tesislerinde üyelerle toplantıya geçildi. ÇTSO’nun Çanlı üyelerinin yoğun bir ilgi gösterdiği toplantıya 300’ün üzerinde üye katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Yönetim Kurulu Üyesi Güven Barış Yüksel, Odamız projelerinden bahsederek ÇTSO yönetimi olarak, Çanlı üyelerin sorunlarını yerinde dinlemek üzere toplantı düzenlediklerini ve her zaman üyelerin yanında olduklarını dile getirdi.

Çanlı üyeler ise, Çanakkale-Ankara uçak seferlerinin her gün yapılmasını ve Çanakkale-İstanbul uçak seferlerinin başlamasını talep ettiler. Yönetim Kurulu Üyesi Güven Barış Yüksel ise taleplerinin çok yerinde olduğunu belirterek önümüzdeki günlerde THY Yönetim Kurulu Başkanı ve İcra Komitesi Başkanı Hamdi Topçu ile görüşme yapılacağını iletti.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir