ÇTSO’da İlhami Tezcan Yeniden Başkanlığa Seçildi

12 Şubat 2009

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası?nda (ÇTSO) İlhami Tezcan yeniden başkanlığa seçilirken, Dardanel Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Niyazi Önen ise meclis başkanı oldu.

Çanakkale?de hafta sonu gerçekleştirilen Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinde 25 meslek grubundan 64 üye kendi aralarında yaptıkları oylama sonucunda yeni yönetim kurulunu belirledi. 2 listenin yarıştığı seçim sonunda İlhami Tezcan yeniden ÇTSO başkanı olurken, yönetim kurulunda ise Raif Aktur, Bülend Engin, Kemal Karakaş, Timur Ay, Erdal Akarsu, Ali Yücel Aka, Mehmet Cem Erdemir, Şevki Mert Mildon, Can Algönül ve Ahmet Berkin Akol?dan oluştu. Yapılan seçimde Dardanel Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Niyazi Önen ise meclis başkanı seçildi. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Delegeliklerine ise İlhami Tezcan, Niyazi Önen, Tamer Balçık, Dündar Özdemir, Hayrettin Çetinkaya ve Mustafa Pamak seçildiler.

ÇTSO Başkanı İlhami Tezcan yapılan seçimlerin hayırlı olmasını dileyerek, ?Birlik ve beraberlik içinde Çanakkale?nin en iyi yere gelmesi için çalışmalarımızı sürdüreceğiz? dedi.

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir