ÇTSO’da, Kalite Günleri Eğitimlerinin İkincisi Başladı

ÇTSO’da, Kalite Günleri Eğitimlerinin İkincisi Başladı
19 Ocak 2015

Türk Standartları Enstitüsü ile Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası’nın işbirliği ile gerçekleştiren ‘Kalite Günleri & Kalite Zirvesi – Yönetim Sistemleri Eğitimi’nin ikincisi ÇTSO Kongre Fuar Merkezi’nde başladı.

TSE, kalite altyapısının gelişmesi, kalite bilincinin yaygınlaşması, tüm sektörlerin kaliteye yönelmesi gibi hedeflerle Çanakkale ile birlikte Marmara Bölgesi’nde bir eğitim seferberliği başlattı. ÇTSO Kongre Fuar Merkezi’nde başlayan ve ilk aşaması 12-16 Ocak günleri arasında yapılan eğitimlerin ikincisi 19-23 Ocak arasında gerçekleştiriliyor.

ISO 14001 Temel, TS 18001 Temel gibi konulara odaklanan eğitimleri TSE Bursa Sistem Belgelendirme Müdürlüğü Denetçisi Erçin Özçelik veriyor. Eğitimlerde kalite yönetim sistemi, kalite hedefleri, kalitesizlik riskleri, müşteri beklentileri, kalite iyileştirme, verimlilik gibi konularda bilgi paylaşımı yapılıyor.

TSE, Çanakkale ile birlikte Bursa, Balıkesir, Yalova ve Bilecik’te ticaret ve sanayi odalarının işbirliği ile aynı tarihlerde aynı eğitim programını gerçekleştiriyor.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir