ÇTSO’nun Çanakkale’de Turizmi Markalaştırma Projesinde İmzalar Atıldı

ÇTSO’nun Çanakkale’de Turizmi Markalaştırma Projesinde İmzalar Atıldı
13 Ağustos 2013

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO)’nın hazırladığı “Çanakkale Turizmde Yeni Markasını ve Değerlerini Ortaya Çıkartıyor” projesi start aldı.

ÇTSO’nun Güney Marmara Kalkınma Ajansı (GMKA) Doğrudan Faaliyet Desteği Hibe Programı kapsamında destek almaya hak kazandığı proje ile ilgili imza töreni yapıldı. Sözleşmeye atılan imzalarla birlikte ÇTSO’nun hazırladığı “Çanakkale Turizmde Yeni Markasını ve Değerlerini Ortaya Çıkartıyor” projesi de start almış oldu. İmza törenine ÇTSO Genel Sekreteri Sema Sandal, Proje Uzmanı Gökhan Doğru ile GMKA Çanakkale İletişim Ofisi’nden proje uzmanları Petek Eğercioğlu ve Murat Ateş katıldılar.

ÇTSO Genel Sekreteri Sema Sandal, projenin ilk etabında Çanakkale’deki tüm kurum ve kuruluşların davet edileceği proje faaliyetlerinin yapılacağı tanıtım toplantısı düzenleneceğini belirtti.

“Çanakkale Turizmde Yeni Markasını ve Değerlerini Ortaya Çıkartıyor” projesi Çanakkale’nin turizm değerlerinin markalaştırılması amacıyla logo ve afiş çalışması yapılması, termal tesislerin tanıtılması, gastronomi ve inanç turizmine katkı sağlanması ve ulusal, uluslararası su sporları festivalleri düzenlenebilecek uygun alanların fizibilitesinin yapılmasına kadar 5 ayrı aşamadan oluşan projenin 90 günde tamamlanacağı belirtildi.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir