Cumhurbaşkanı Erdoğan Çanakkale Standını Ziyaret Etti

03 Mayıs 2015

TOBB 71’nci Genel Kurul kapsamında 01 Mayıs 2015 Cuma günü TOBB Birlik Merkezi bahçesinde 81 il ve 160 ilçe oda ve borsalar stantlar açarak yöresel ürünlerini ve markalarını tanıttılar. Çanakkale ili odaları ve borsaları da 40 metrekarelik stant ile Çanakkale’yi temsil etti.

Etkinlikle ilgili açıklama yapan Çanakkale Ticaret Borsası başkanı S. Kaya Üzen şu ifadeleri kullandı:

“Borsamız ev sahipliğinde yaptığımız Çanakkale ili odaları ve borsaları müşterek toplantımızda TOBB 71. Genel Kurulunda Birlik bahçesinde Çanakkale olarak stantla katılım yapma kararı aldık. Stanttımızda ana temamız Çanakkale zaferimizin 100. Yılı.. Dolayısıyla gerek görsellerimizi ve gerekse sunum yaptığımız ikramlarımızı o konsept çerçevesinde oluşturduk. Oda ve Borsa Genel Sekreterlerimiz konu ile ilgili çalıştılar ve konseptimiz doğrultusunda gerekli hazırlıkları yaptılar.
Konuklarımıza 1915 yılında çıkan Askerin Menüsünü Kırık buğday çorbası, üzüm hoşafı ve peksimeti asker üniformalı asker ve hemşirelerimizin elinden sunduk. Stantımıza ilgi çok büyük oldu. TOBB 71. Genel kurulununda 1915-2015 aynı ruh aynı heyecan teması ile oluşturması stantımıza daha da önem kazandırdı. Konuklarımız Askerlarimizle ve hemşirelerimizle fotoğraflar çekildiler. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan da standımızı ziyaret etti. Kendisine askerin menüsünü ikram ettik.”

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir