Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Cumhuriyet Bayramı Bisiklet Turuna Yoğun Katılım

Cumhuriyet Bayramı Bisiklet Turuna Yoğun Katılım

2016 yılının Ekim ayında kurulan ve kısa sürede Çanakkale’de bisiklet konusunda ciddi çalışmalara imza atan Çanakkale Bisiklet Platformu, Cumhuriyet’in 94’ncü yılı kutlamaları kapsamında düzenlenen etkinliklere bisiklet turuyla damga vurdu.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kapsamında gerçekleştirilen bisiklet turuna 7’den 70’e her yaştan 120’den fazla bisiklet sever katıldı. Çanakkale Bisiklet Platformu tur ile ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

“Merhaba çok değerli bisiklet severler, Cumhuriyetimizin 94’ncü yılı kapsamında başta Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere vatan için mücadele vermiş tüm kahramanlarımızı anmak için düzenlemiş olduğumuz ‘Cumhuriyet Bayramı Bisiklet Turu’ başarıyla tamamlanmıştır.
Bu bisiklet turunun sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesine yardımcı olan Çanakkale Valiliği İl Emniyet Müdürlüğüne, tur boyunca güvenliğimizi 10 motor ve 1 araç ile destek sağlayan Çanakkale Sivil Motorize Arama Kurtarma Derneğine ve katılımlarından dolayı 120’den fazla bisiklet severe de çok teşekkür ediyoruz.
Benim nâçiz vücudum bir gün elbet toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır.
Cumhuriyetin geleceğe büyük bir ümitle bakmamızı sağlayan gurur verici atılım ve başarıları, her türlü zorlu engelin aşılması konusunda bizlere güç vermesi dileğiyle.
YAŞASIN CUMHURİYET!”

Filtreler:
Görüntülenme: 12
Google Analytics verileri olup, manipüle edilemez bir kaynak kullanılmıştır. Günde bir kere güncellenmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir