DADA 2014 Yaz Programları 3 Yeni Programla Devam Ediyor

DADA 2014 Yaz Programları 3 Yeni Programla Devam Ediyor
04 Ağustos 2014

DADA 2014 Yaz Programları Ağustos ve Eylül ayları için hazırlanan 3 farklı programla devam ediyor! 5-6 yaş, 7-8 yaş ve 9-13 yaş gruplarına yönelik yaratıcı ve eğlenceli programlarda çocuklar hayal kuruyor, tasarlıyor, paylaşıyor ve farklı malzemelerle değişik teknikler kullanarak kendi eserlerini üretiyor.

Detaylı bilgi ve ön kayıt için bize 02862136001 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Grup kontenjanlarımız 14 çocukla sınırlıdır.

Geri Dönüşüm ve Tasarım Programı (3 gün)
6-7-8 Ağustos 2014
İşe yaramadığını düşünüp çöpe attığımız her şey çöp müdür? Yoksa yaratıcılığımızı kullanarak onları dönüştürüp başka bir amaçla tekrar kullanabilir miyiz? Gelin birlikte deneyelim!
Bu programda çocuklar çeşitli malzemeleri geri dönüştürerek gündelik hayatta kullanılacakları objeler tasarlayacak.

Neşeli Fikirler Programı (10 gün)
11-22 Ağustos 2014
Kağıt pişer mi, peki dört katlı sandviçimizden daha lezzetli olabilir mi? Uzaya gitsek, maydanoz eksek, hikayemiz tarihe geçer mi, müzede anlatılır mı çocuklara? Kocaman bir kağıda hep birlikte resim yapar mıyız, Picasso da gelir mi? Peki ejderhanın kuyruğunu kim yakaladı, Charlie Chaplin mi, yoksa Gilbert ve George mu? Tüm bu neşeli sorulardan neşeli fikirler üretmek için sizi DADA’ya bekliyoruz.
Kültür ve sanatın çeşitli alanlarındaki yaratıcı ve eğlenceli çalışmalardan oluşan Neşeli Fikirler Programı’nda çocuklar hayal kuruyor, tasarlıyor, paylaşıyor ve farklı malzemelerle değişik teknikler kullanarak kendi eserlerini üretiyor. Yaratıcı dramadan resme, fotoğraftan yemek yapımına, kültürel gezilerden tasarıma kadar birçok alanda atölyelerin gerçekleştirileceği programımızın detayları şu şekildedir;

İçimdeki Çılgın Sanatçı Programı (10 gün)
25 Ağustos – 5 Eylül 2014
Yeteneğe değil yaratıcılığa inanıyoruz! Çılgın sanatçı arkadaşlarımızla hayalden hayale, renkten renge zıplıyoruz. Keith Haring’le kağıtlara, Miro’yla gökyüzüne, Banksy’le sokaklara, Pollock’la duvarlara sıçrıyoruz. Arcimboldo ile karnımız doyuyor, Giacometti ile boyumuz uzuyor, Dubuffet’le sınırlarımız yok oluyor. Çılgın sanatçı arkadaşlarımızla birlikte hayallerinizi gerçekleştirmek için sizi DADA’ya davet ediyoruz.
Görsel sanatlar ağırlıklı İçimdeki Çılgın Sanatçı Programı’nda çocuklarla sanatın eğlenceli ve renkli dünyasını keşfediyor, birbirinden ilginç kağıtlarla, boyalarla, hamurlarla, kille, ahşapla, kumaşla vb. malzemelerle hayallerimizi gerçekleştiriyoruz.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir