Danıştay Üyeliğine Seçilen Vali Atalık’a Veda Yemeği Düzenlendi

07 Mart 2011

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül tarafından Danıştay üyeliğine seçilen Çanakkale Valisi Abdülkadir Atalık onuruna Kolin Hotel?de veda yemeği düzenlendi.

Çok sayıda konuğun katıldığı yemekte 5 Ocak 2009 tarihinde Çanakkale Valiliği?nde görevine başlayan Abdülkadir Atalık’ın bu süre içindeki çalışmalarını gösteren bir slayt gösterisi sunuldu. Ardından bir konuşma yapan Vali Yardımcısı Hüseyin Kulözü, Valilik çalışanları adına Atalık’a yeni görevinde başarılar diledi. Vali Atalık da yaptığı konuşmada Çanakkale gibi tarihi bir yerde görev yapmanın mutluluğunu yaşadığını belirterek, “Valiler için görev süresi genelde 2 ile 5 yıl arasında değişiyor. Benim için biraz erken oldu ama, emeklilik öncesinde Ankara’da olma düşüncem vardı. Böyle bir şans doğunca da fırsatı değerlendirmek istedim” şeklinde konuştu. Konuşmanın ardından ise çeşitli kurum ve kişilerce Çanakkale’ye hizmetlerinden ötürü Vali Atalık’a çeşitli hediyeler verildi.

Vali Atalık sabah saatlerinde ise yeni görev yeri olan Ankara’ya gitmek üzere Türk Hava Yolları’nın tarifeli uçağı ile Çanakkale’den ayrıldı. Vali Atalık’ın yerine vekaleten Vali Yardımcısı Hüseyin Kulözü yürütecek.

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir