Dardanelspor 6 genç oyuncuyla 5’er yıllık sözleşme imzaladı

12 Ağustos 2008

Asbaşkan Hayrettin Çetinkaya, kulüp tesislerinde düzenlenen imza töreninde yaptığı konuşmada, takımın başarılı bir hazırlık dönemi geçirdiğini, futbolcuların hazırlık dönemindeki performansı maçlarda da sahaya yansıtacaklarına inandığını söyledi.

Bu yıl kulüp olarak değişik bir yapılanma içinde girdiklerini ve gençlere forma giyme şansı tanıyacaklarını belirten Çetinkaya, ”Bunda da başarılı olacağız. Futbolcularımıza her zaman güvendik ve formayı teslim ettik. Onların da bizlere ve kulübe layık olacağına inanıyoruz” dedi.

Genel Müdür Nahit Güzel de 2008-2009 sezonunda takımdan 12 futbolcunun ayrıldığını, 7 oyuncunun satıldığını, genç oyunculardan 6’sının kiralandığını, geçen sezon çeşitli takımlarda kiralık olarak forma giyen 6 oyuncunun takıma döndüğünü, bu sezon 3’ü daha önce olmak üzere 9 yeni oyuncuyla sözleşme imzaladıklarını kaydetti.

Teknik direktör Mustafa Mete Ertem ise teknik olarak iyi bir kamp dönemi geçirdiklerini, futbolcuların özverili çalışmalarının kendilerine umut verdiğini söyledi.

Konuşmaların ardından, Yeni Burdurspor’dan transfer edilen kaleci Hasan Ali Ersol (22) ve Vahap Yıldıztepe (21), Nusaybinspor’dan Mehmet Akif Sadırlı (22), Ünyespor’dan Kudret Kızaklı (20), Bağlum Belediyespor’dan Kenan Çankaya (22) ve Adana Salbaşspor’dan Hüseyin Çolak (18) kendilerini Dardanelsporlu yapan 5’er yıllık sözleşmeye imza attı.
[Fotoğraf ve Haber Kaynağı: Çanakkale Boğaz Gazetesi]

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir