Dardanelspor Yöneticilerinden Kumluca Kaymakamı Baştürk’e Ziyaret

Dardanelspor Yöneticilerinden Kumluca Kaymakamı Baştürk’e Ziyaret
25 Ekim 2014

Hafta içi oynanan Kemer Tekirova maçından sonra Antalya’da kalarak Derince Belediyespor maçı hazırlıklarını burada sürdüren Çanakkale Dardanelspor yöneticileri Suat Durak, Bülent Büberci ve Vedat Sezer; 5 yıl Çanakkale Vali Yardımcılığı görevinde bulunduktan sonra geçtiğimiz yıl Kumluca Kaymakamı olarak atanan Canan Hançer Baştürk’e makamında nezaket ziyaretinde bulundu.

Çanakkale’de görev yaptığı süre boyunca birçok başarılı hizmete imza atmasının yanısıra gerek sıcak ve samimi yaklaşımları gerekse mütevazı tavırları ile halk tarafından sevilen ve sayılan bir idareci olarak gönüllere taht kuran Baştürk Çanakkale Dardanelspor yöneticilerine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Canan Hançer Baştürk’e Kırmızı Beyazlı Çanakkale Dardanelspor forma hediye eden yöneticiler ise kendisini de bir Çanakkaleli olarak gördüklerini belirterek her zaman Çanakkale’de saygı ve sevgi ile anmaya devam edeceklerini belirttiler.

Kumluca Kaymakamı Canan Hançer Baştürk, Çanakkale Dardanelspor yöneticileri ile yakından ilgilenip misafir ederken, alınan galibiyetten duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve lig boyunca bu başarılı sonuçların devamını dileyerek “Umarım bu zor lig maratonu sonunda yeniden 2. lige yükselme başarısını gösterirsiniz” dedi.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir