Davut Doğan öğrencilerle buluşacak

14 Eylül 2017

DOĞTAŞ ve Kelebek Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Bigalı İşinsanı Davut Doğan, 2017-2018 eğitim ve öğretim yılının başlayacağı 18 Eylül Pazartesi günü saat 09.00’da Çanakkale Kolejinde öğrencilerle buluşacak.

DOĞTAŞ ve Kelebek Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Bigalı İşinsanı Davut Doğan, 2017-2018 eğitim ve öğretim yılının başlayacağı 18 Eylül Pazartesi günü saat 09.00’da Çanakkale Kolejinde öğrencilerle bir araya gelecek. Her yaştan öğrencilerle birlikte olmaya ve öğrencilerin düzenledikleri konferans gibi sosyal etkinliklerine katılmaya öncelik veren İşinsanı Davut Doğan, “Ülkemizin birçok okulunda konferanslara konuşmacı olarak katıldım ancak yeni eğitim öğretim yılının ilk günü ilk derste ve memleketim Çanakkale’de öğrencilerimizle buluşacak olmak beni ayrı heyecanlandırdı ve onore etti. Bunun için Çanakkale Koleji yönetici ve öğretmenlerine ayrıca teşekkür ediyorum. İlk derste görüşmek üzere” dedi.

Profesyonel yöneticilik hayatının yanı sıra girişimcilik ve eğitime verdiği önem ile de tanınan İşinsanı Davut Doğan, yurt çapındaki üniversitelerin ve girişimcilik gruplarının etkinliklerine katılarak tecrübelerini aktarıp gençleri girişimcilik konusunda cesaretlendiriyor, Melek Yatırımcı lisansıyla da maddi olarak destek sağlıyor. Bireysel desteklerinin dışında, başında bulunduğu Doğanlar Yatırım Holding, kurumsal sorumluluk bilincinin gereği olarak toplumdan kazandığı katma değeri toplumun gelişmesine öncülük edecek projelerde var olarak yardımlarının yüzde 90’ını eğitime ayırıyor.

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir