Defterdar Mustafa Işık ve Daire Müdürleri Başkan Gökhan’ı Ziyaret Etti

Defterdar Mustafa Işık ve Daire Müdürleri Başkan Gökhan’ı Ziyaret Etti
25 Şubat 2014

Vergi Haftası kutlama etkinlikleri kapsamında İl Defterdarı Mustafa Işık ve daire müdürleri Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ı makamında ziyaret etti.

Defterdar Mustafa Işık, Vergi Haftası kapsamında çeşitli etkinlikler düzenleyeceklerini belirterek, kurum ve kuruluş temsilcileri ile mükelleflere ziyaretlerde bulunacaklarını kaydetti. Işık, okullarda da vergi haftasına yönelik konferanslar düzenleneceğini sözlerine ekledi.

Sözlerine Vergi Haftası’nı kutlayarak başlayan Başkan Gökhan ise, devletlerin yaşayabilmesi için gelire ihtiyacı olduğunu, bu nedenle verginin de önemli bir konu olduğuna dikkat çekti. Sağlıklı bir yerel yönetim için belediyelerin de yasalar çerçevesinde vergi topladığına değinen Başkan Gökhan, Çanakkale Belediyesi’nin de bir mükellef olduğunu, hem belediyenin hem de belediye şirketlerinin Vergi Dairesi’ne hiçbir borcu olmadığını vurguladı.

Karşılıklı sohbetle devam eden ziyarette Defterdar Mustafa Işık ve daire müdürleri Başkan Gökhan’a çiçek takdim ederken, ziyaretin anısına toplu fotoğraf çekimi de gerçekleştirildi.

[canakkale.bel.tr]

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir