Defterdar Şakar’dan Ticaret Borsası’na Ziyaret

Defterdar Şakar’dan Ticaret Borsası’na Ziyaret
27 Şubat 2013

25 Şubat – 3 Mart tarihleri arasında kutlanan 24. Vergi Haftası etkinlikleri nedeniyle Çanakkale Defterdarı Sacide Şakar, Ticaret Borsası Meclisini ziyaret etti.

Defterdar Sacide Şakar ve heyeti tarafından yapılan ziyarete Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Necmi Yıldırım, Yönetim Kurulu Üyesi C. Cem Demir, Meclis üyeleri Sinan Erdoğan, Süleyman Yayıcı ve Genel Sekreter Sevcan Elver hazır bulundular.

Çanakkale Defterdarı Sacide Şakar vergi haftası dolayısıyla kurumları ziyaret ettiklerini belirterek, “Çanakkale’nin vergi tahsilat durumu oldukça iyi durumda. Türkiye genelinde 14. sırada bulunuyoruz. 25 Şubat günü çelenk törenimiz ile başlayan etkinlerimiz , 2011 yılı gelir ve kurumlar vergisinde il geneli ilk 5’e giren mükelleflerimizi ve ayrıca kent dinamizmi içinde gerçekten önemli bir yere sahip üç sanayi kuruluşumuza ödedikleri vergi ve kent ekonomisine yaptıkları katkılarından dolayı bir ödül töreni düzenledik” dedi. Defterdar Sacide Şakar’a ziyaretin ardından Ticaret Borsası olarak 24.Vergi Haftası ziyaretinin anısına çiçek ve hediye takdim edildi.

[Medya Hedef]

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir