Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Deniz Özcan Fotoğraf Sergisi

Deniz Özcan Fotoğraf Sergisi

Deniz Özcan adındaki minik fotoğrafçının sergisi, 22 Ağustos saat 11.00?de Çimenlik Kalesi?ndeki Muavenet-i Milliye sergi salonunda açılacak ve 29 Ağustos saat 17.00?ye kadar açık kalacak.

4 Aralık 2006 yılında İstanbul?da doğan Özcan, resim öğretmeni bir anne ile mühendis bir babanın oğlu. Henüz konuşmadan fotoğrafa merak saran Deniz Özcan, ilk fotoğrafını 2008 yılı Haziran ayında İznik?te çekti.

Annesi Selvihan Özel Özcan, şimdilerde büyüdüğünde kendisine bir anı olarak kalması, ebeveynlere de örnek olması amacıyla oğlunun çektiği fotoğraflardan oluşan bir sergi açmaya hazırlanıyor. ?Çocuklar her şeyi ilk olarak yakın çevresinden, anne ve babalarından öğrenmeye başlıyorlar? diyen Selvihan Özel Özcan, konuşmasını şöyle sürdürüyor: “Çocuklar; iyiyi, kötüyü; doğruyu, yanlışı görerek ve gözlemleyerek öğreniyorlar. Bu nedenle benim de ebeveynlere tavsiyem, çocuklarını iyi gözlemlesinler ve yeteneklerini keşfetsinler. İşin sırrı, onları doğru yönlendirmekte”.

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir