Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
“Depresyon Hakkında Yanlış Bilinenler” Konulu Konferans Düzenlenecek

“Depresyon Hakkında Yanlış Bilinenler” Konulu Konferans Düzenlenecek

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Psikiyatri Anabilim Dalı tarafından “Depresyon Hakkında Yanlış Bilinenler” konulu konferans gereçekleştirilecek.

Her mutsuzluk Depresyon mudur?, Depresyon tekrarlar mı?, Tedavide kullanılan ilaçlar bağımlılık yapar mı?, İlaçların yan tesirleri var mıdır?, Ben depresyon geçirdiysem ilerde çocuklarımda da depresyon görülür mü? sorularının cevap bulacağı konferansta İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı öğretim üyesi Doç. Dr. Numan Konuk konuşmacı olarak katılım gösterecek.

Katılmak isteyen herkese açık ve ücretsiz olan konferans, 30 Kasım 2012 Cuma günü Eğitim Fakültesi Süleyman Demirel Konferans Salonu’nda 17:00-19:00 saatleri arasında gerçekleşecek.

Doç. Dr. Numan Konuk Kimdir?
1994 yılında Samsun Ondokuz Mayıs Universitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra psikiyatri ihtisasını İstanbul Üniversitesi Cerrahpasa Tıp Fakültesi’nde tamamlayan Doç. Dr. Numan Konuk, halen aynı üniversitenin Psikiyatri Anabilim Dalı’nda görev yapmaktadır. Duygudurum bozuklukları alanında çalısmalarını sürdürmekte olan Doç. Dr. Numan Konuk’un ulusal ve uluslararası dergilerde yayınlanmıs ellinin üzerinde makalesi bulunmaktadır.

[comu.edu.tr]

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir