Direksiyon Başında Kalp Krizi Geçirdi: 1 Ölü, 2 Yaralı

Direksiyon Başında Kalp Krizi Geçirdi: 1 Ölü, 2 Yaralı
30 Mayıs 2010

Çanakkale’de, direksiyon başında fenalaşan öğretmen Cavit Aykan yönetimindeki konrolden çıkan otomobil, tarlaya girip yaklaşık 150 metre sürüklendikten sonra durdu. Alkan’ın geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirdiği belirlenirken, kazada Aykan’ın 36 yaşındaki hamile eşi Serap Aykan ile 65 yaşındaki kayınvalidesi Cevriye Yalçın hafif yaralandı.

Kaza, bugün saat 19.00 sıralarında, Çanakkale – Ezine Karayolu’nun 28’inci kilometresinde meydana geldi. Ezine 75. Yıl İlköğretim Okulu’nda sınıf öğretmeni olarak görev yapan 39 yaşındaki Cavit Aykan, hafta sonu nedeniyle hamile eşi Serap Aykan ve kayın validesi Cevriye Yalçın’ı otomobille gezintiye çıkardı. Aykan ailesi, öğle yemeği için İntepe yakınlarındaki mesire yerinde mola verdi. Bir süre burada vakit geçiren üç kişi, Ezine’ye bir yakınlarının düğününe gitmek için yine Cavit Aykan yönetimindeki 17 LD 320 plakalı otomobillerine bindi. Hareket edip birkaç metre giden otomobilin direksiyonu başında fenalaşan Cavit Aykan, kontağı kapatıp bir süre dinlendi.Kendini nihayet iyi hissettiğini söyleyen Aykan, eşi Serap Aykan’ın ısrarlarını ise dinlemeyerek, yönetimindeki otomobille tekrardan hareket etti. Yaklaşık 15 kilometre yol giden Aykan, direksiyon başında bir kez daha fenalaştı.

Aykan, trafiğin yoğun olduğu bir bölgede ani bir manevrayla otomobili yol kenarındaki Buğday ekili tarlaya sürdü. Otomobil, tarlada yaklaşık 150 metre sürüklendikten sonra durabildi. Kazada, direksiyon başındaki Aykan öldü, eşi ve kayın validesi ise hafif yaralandı. Kazayı görenler durumu jandarma ve sağlık ekiplerine bildirdi.Sağlık ekipleri Aykan’ın yaşamını yitirdiğini belirledi. Kazayı hafif sıyrıklarla atlatan Aykan’ın eşi ve validesi ise olay yerindeki ambulansta ayakta tedavi edildi. Aykan’ın hamile olan eşi Serap Aykan, sağlık ekipleri tarafından kontrol amaçlı Çanakkale Devlet Hastanesi’ne götürüldü. Talihsiz adamın cesedi de aynı hastanenin morguna kaldırıldı.

[Kaynak: Haberanaliz]

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir