DOĞTAŞ Çocuk Resim Yarışması Sonuçları Açıklandı

DOĞTAŞ Çocuk Resim Yarışması Sonuçları Açıklandı
26 Ocak 2012

Çanakkale’nin Biga ilçesinde kurulu Doğtaş Mobilya firması tarafından düzenlenen Çocuk Resim Yarışması’nın sonuçları açıklandı. Yarışmada dereceye girenlere törenle ödülleri verildi.

Ödül töreninde bir konuşma yapan Doğtaş Yönetim Kurulu Üyesi Murat Doğan, firma olarak bu yıl ilk kez “Çocuk Resim Yarışması” düzenlediklerini belirterek, “Yarışmayı çocuklarımızın hayal gücüne destek olmak amacıyla geliştirdik. Büyük şehirlerle birlikte Anadolu’nun dört bir yanına gönderdiğimiz duyurular, ilköğretim öğrencileri arasında büyük heyecan ve ilgiyle karşılandı. Ülkenin her yerinden binlerce resim geldi. Gösterilen ilgi çocuklarımızın potansiyelini açığa çıkarma bakımından doğru bir yarışma geliştirdiğimizin kanıtıydı. Yarışmamızda dereceye giren sevgili çocuklarımız, yaptığınız çalışmalar Doğtaş ailesi olarak bize gerçekten gurur verdi. Bu mütevazı ödüllerin sizi daha da motive edeceği ümidiyle hepinizi yürekten tebrik ediyorum. Doğtaş olarak, yarışmamızı her yıl düzenleyip çocuklarımızın hayallerine destek olmaya devam edeceğiz” dedi.

Değerlendirme sonrası gerçekleştirilen ödül töreninde dereceye giren ilk 5 çocuğa Doğtaş’tan dilediği yeni nesil odası takımı hediye edildi. Yarışmada ilk 5 ödülünü Ankara’dan Begüm Üçgüler, Düzce’den Büşra Tekin ve Furkan Kaşık, İzmir’den Ege Özcan ve Yasmin Önder alırken; Jüri özel ödüllerini ise Antalya’dan Arif Balaban Kaptan, Samsun’dan Azmi Oğuz, Yalova’dan Gökhan Bahadır Özen, Sinop’tan Gülçin Çalışkan, Kocaeli’den Sude Akgün kazandı. Ayrıca, çeşitli illerden 20 çocuğa da sürpriz hediyeler verildi.

İHA

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir