Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Doktorun Çantasını Çaldılar

Doktorun Çantasını Çaldılar

Çanakkale Devlet Hastanesi Bahattin ve Huriye Demircioğlu Devlet Hastanesi?nde doktor olarak göreve yapan Sevda Çalışkan?ın çantası görev yaptığı sırada kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından çalındı.

Edinilen bilgiye göre Çanakkale Devlet Hastanesi Bahattin ve Huriye Demircioğlu Devlet Hastanesi?nde Acil Servis?te görev yapan doktor Sevda Çalışkan, (38) öğle saatlerinde çantasını doktor odasındaki dolaba koyarak çalışmaya başladı. Ancak akşam 01.30 sıralarında nöbetten çıkmak için çantasını almak için dolaba bakan Doktor Sevda Çalışkan, çantanın yerinde olmadığının farkına varınca durumu emniyet yetkililerine bildirdi. İçerisinde oğluna ait nüfus cüzdanı, kendi adına kredi ve bankamatik kartı, MP3 çalar, sürücü belgesi, otosuna ve ikametine ait anahtarları bulunan çantayı çalan kişi ya da kişilerin yakalanması için çalışma başlatıldı.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir