DP Bayramiç İlçe Kongresi Yapıldı

25 Eylül 2008

Belediye düğün salonunda gerçekleştirilen Demokrat Parti (DP) Bayramiç ilçe kongresinde Celil Kaya başkanlığa seçildi.

Belediye düğün salonunda gerçekleştirilen kongrenin açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Celil Kaya eleştirilerin kongre salonlarında yapılması gerektiğini belirterek ? Demokrat Parti köklü ve güçlü bir partidir. Ülkeyi yönetmiş, demokrasiyi özümsemiş, halkın refah ve huzuru, ülke bütünlüğünü ön planda tutmuştur. Eleştiriler kahve köşelerinde, sokakta değil, kongre salonlarında yapılmalıdır. Biz her türlü eleştiriye açığız. Bizler partimizin birer neferi olarak partimizi hak ettiği yere getirmek için çalıştık ve çalışmayı sürdüreceğiz? dedi.

Kongrede kısa bir konuşma yapan DP Çanakkale İl Başkanı Özgür Avunç ise Bayramiç ile birlikte Çanakkale?de ilçe kongrelerinin dördüncüsünü yaptıklarını belirterek, ?Sizlerin ne denli zor koşullarda buraya geldiğiniz biliyorum. Bu gösteriyor ki, bu davaya sahip çıktınız. Bu dava parti davası değil, vatan millet davasıdır? dedi.

Yapılan konuşmaların ardından seçime geçildi. Tek liste ile gerçekleştirilen ve 80 delegenin oy kullandığı seçimde ilçe başkanı Celil Kaya ile birlikte yönetim kurulu Reyhan Özçelik, Hüsnü Aygün, Adem Yalçın, Ali Çetin, Ali Atak, Mensur Karadeniz, Hayrettin Kasap, Nurettin Özcan, Ercan Eren, İsmail Yavaş, Necmettin Karagöz, Mehmet Küçükyılmaz, Ergün Erikmen ve İbrahim Demirsöz?den oluştu.

Belediye Düğün Salonunda yapılan kongreye DP Çanakkale İl Başkanı Özgür Avunç, DP Çan İlçe Başkanı İlhan Acil, DP delegeleri ve partililer, CHP Bayramiç İlçe Başkanı Sadık Göğüsgeren ve çevre il ve ilçelerden gelen misafirler katıldı.
İHA

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir