Dr. Ahmet Nami Özdemir Parkı Açıldı

20 Şubat 2015

Çanakkale Kent Konseyi İsmetpaşa Mahalle Meclisi öncülüğünde Çanakkale Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü katkılarıyla çocuk oyun alanı ve spor aletleri konularak park haline dönüştürülen Dr. Ahmet Nami Özdemir ismi konulan park açıldı.

İsmetpaşa mahallesi Ali Aksoy Sokak ile Refah sokağın birleştiği yerde bulunan Dr. Ahmet Nami Özdemir parkı açılışına Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, İsmetpaşa Mahalle Meclis Başkanı Mehmet Yıldırım, yürütme kurulu üyeleri, Ahmet Nami Özdemir’in eşi Müjgan Özdemir, ailesi, yakınları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan yaptığı konuşmada; “Özdemir ailesi Çanakkale’nin en köklü ailelerinden biri. Çanakkale’nin ilk doktorlarından rahmetli Dr. Ahmet Nami Özdemir, Çanakkale’de doğru düzgün hastane yokken tedavi imkanı yokken uzun yıllar Sahil Sıhhiye doktoru olarak görev yaptı. Kentimize uzun yıllar emeği geçen hemşerimiz için Kent Konseyi Mahalle Meclisi önerileri Belediye Meclisi kararı ile bu alanı park haline getirdik. Bu bölgede yaşayanlarımız için nefes alacakları bir yer oldu” dedi.

Ahmet Nami Özdemir’in eşi Müjgan Özdemir de yaptığı konuşmada “Emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

Konuşmaların ardından parkın açılışı gerçekleştirildi.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir