Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Dr. Mümtaz Pirinçciler’in Adı Çanakkale’de Yaşatılacak

Dr. Mümtaz Pirinçciler’in Adı Çanakkale’de Yaşatılacak

Çanakkale Belediyesi’nde 10 yıl süreyle tabip olarak görev yapan ve geçtiğimiz Haziran ayında hayatını kaybeden Dr. Mümtaz Pirinçciler’in adı Çanakkale Belediyesi’nin Eylül ayı Meclis Toplantısı’nda alınan karar ile Donanma Çay Bahçesi ile Şakir’in Yeri arasında kalan meydana verilecek.

Eylül ayı Belediye Meclis toplantısında konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, “Rahmetli doktorumuz sosyal yönleriyle öne çıkan, o bölgedeki esnaf ve halkla yakın ilişkileri olan bir arkadaşımızdı. Yeni düzenlemeler ile birlikte meydan haline gelen Donanma Çay Bahçesi ile Şakir’in Yeri arasında kalan alana Mümtaz Pirinçciler’in adının verilmesi uygun olur diye düşünüyorum. Bu vesileyle belediyemize yıllarca hizmet etmiş, çok önemli sosyal sorumluluk projelerine imza atmış Dr. Mümtaz Pirinçciler’in adını bu alanda yaşatmış olacağız. Kendisini saygıyla anıyorum” dedi.

Ardından yapılan oylama ile Mümtaz Pirinçciler?in adının bu alana verilmesi için karar alındı.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir