Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
DSP Küçükkuyu’da Seçim Bürosu Açtı

DSP Küçükkuyu’da Seçim Bürosu Açtı

Demokratik Sol Parti (DSP) Çanakkale’nin Ayvacık ilçesine bağlı Küçükkuyu beldesinde seçim bürosu açtı.

Ayhan Özerden caddesindeki seçim bürosunun açılışında bir konuşma yapan DSP Belde Başkanı Ayla İşsever, Demokratik Sol Partinin seçim stratejisi konusunda bilgiler vererek Belediye Başkan adayı Ahmet İşsever ile Belediye Meclis adaylarını vatandaşlara tanıttı. Törende bir konuşma yapan DSP Belediye Başkan Adayı Ahmet İşsever, seçimlere iddialı hazırlandıklarını belirterek, ?Bu gün açılışını yaptığımız seçim büromuz, kadın erkek genç, yaşlı bir ay boyunca sizlere hizmet verecek. Burada birlikte dertlerimizi paylaşacağız, sorunlarımıza çözüm yolları arayacağız. Allah izin verir seçimi alırsak, bu büroyu hiç kapatmayacağız. Bir belediyle başkanının öncelikli görevi insanlara önderlik yapmak ve bir çok açıdan iyi örnek olmaktır. Yoksa ?Ben yol yaptım, kaldırım döşettim, alt yapıya el attım, su getirdim? demekle olmuyor bu işler. Zaten bunları yapmak belediyenin görevi değil mi?? dedi.

Daha sonra Meclis üyelerinin tanıtımını yapan DSP Belde Başkanı Ayla İşsever ?Seviyeli bir seçim geçirmeyi ilke edindik. Sessiz ve emin adımlarla yolumuza ilerliyoruz. Kazanmamız sürpriz olmaz ? dedi.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir